wakacyjne hity.

 

maja, lat niecałe 6

fascynacja skrzatami, krasnoludkami, elfami, wróżkami osiąga apogeum.. a zaczęło się od istnej encyklopedii  Willa Huygena właśnie..”Skrzaty”

nina, lat 3

pająki, mrówki, biedronki, generalnie wszystkie małe stworzonka wzbudzają nieustające zainteresowanie od rana do wieczora. tak więc ” Proszę mnie przytulić” i ” Kocham Pana Panie Tygrysie” choć mamie bardzo do gustu przypadły, nie miały szans z „Co robią pająki?” I otóż dzisiaj dowiedziałam się że jest następna z serii Opowiem Ci mamo „Co robią mrówki”…;-)

Juliusz, lat niecałe 2

ku maminej uciesze, obgryzanie stronic nie zajmuje go już tak jak kiedyś. zdecydowanie nad czynność tę przedłożył skupione wpatrywanie się w ilustracje. lubi słuchać jak mu czytamy ale tylko książeczki z jego półki wiekowej. sporadycznie wyrwie stronę. lub dwie.

seria dla najmłodszych wydawnictwa Zakamarki to chyba ulubione książeczki Jula.  Siostry nauczyły się krótkiego tekstu na pamięć i ” czytają” mu..

 

Te wakacyjne pozycje podzieliłam na trzy kategorie wiekowe, jednakże u nas jest ciągła wędrówka książek…czasami są dni kiedy sześciolatek potrzebuje żeby poczytać mu książeczki w twardej oprawie z serii tu miś, a tu oko……;-)

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s